Haber

İSTANBUL-KARTAL-3’TE BİR EVDE 2 KADIN BULUNDU

Cumhuriyet Mahallesi Pelin Sokak’ta bir evde ikamet eden Mustafa P. (24) sabah saatlerinde polisi arayarak gece evlerinde kalan Dilara Gültay ve Cansu Demirel’in (30) hareketsiz halde yattığını bildirdi. Haber verilmesi üzerine olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi.

BİLEKLERİ KESİK OLARAK BULUNDU

Bileklerinden kesilerek yaralanan Mustafa P., polis gözetiminde ambulansla hastaneye kaldırılırken, yapılan incelemede Gültay ve Demirel’in hayatını kaybettiği belirlendi.

KADINLARI ÖLDÜRDÜ VE İNTİHAR ETTİ

Polisin olay yerinde yaptığı incelemelerin ardından kadınların cesetleri ölüm nedenlerinin belirlenmesi için Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. Habere ilişkin olarak Gültay ve Demirel’in yakınları adrese gelerek ekiplerden bilgi almaya çalıştı. Kendini yaraladığı için hastaneye kaldırılan Mustafa P., kadınları kendisinin öldürdüğünü söyledi. Polisin yaptığı ilk soruşturmada Mustafa P.’nin iki kadını öldürerek intihara teşebbüs ettiği belirlendi.

UYUŞTURUCU, FAHRE ZEHİRİ VE EVDE BULUNAN UYUŞTURUCU

Noterde katip olarak çalışan Dilara Gültay ile elektronik şirketinde çalışan Cansu Demirel’in yakınlarının dün kayıp başvurusu yaptıkları öğrenildi. Bir restoranda çalışan Mustafa P.’nin kasten yaralama suçundan sabıka kaydının bulunduğu, konutta yapılan aramalarda uyuşturucu madde, fare zehiri, şizofreni ilaçları ve şırınga bulunduğu belirtildi.

BOĞAZINDA KESİKLER BELİRLENDİ

Dilara Gültay’ın cansız bedeni banyoda, Cansu Demirel’in ise oturma odasında boğazı kesilmiş cansız bedeni bulundu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu