Haber

DEVA Parti Üyesi İdris Şahin’den 6’lı Grup’tan ayrılan Meral Akşener’e çağrı

YETER Partisi Genel Başkanı Meral Akşener’in 6’lı Tablo’nun cuma günü 12’nci toplantısının ardından masadan ayrılması kamuoyunda geniş yankı uyandırdı.

AKŞENER’DEN TARİHİ RAHATLIK

CHP Genel Lideri Kemal Kılıçdaroğlu’nun adaylığına karşı çıkan ve partisine dayatmalar olduğunu savunarak masadaki liderlere İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ABB Başkanı Mansur Yavaş’ın isimlerini öneren Akşener, 2018’de eşine az rastlanır bir dinlenmeye çekildi. Türkiye tarihi.

DEVA PARTİ İDRİS ŞAHİN’DEN DİKKAT ÇAĞRISI

Ankara kulisleri, Akşener’in yeni yol haritasının ne olacağı tartışmalarıyla çalkalanırken, DEVA Partisi Genel Başkan Yardımcısı İdris Şahin’den dikkat çekici bir çağrı geldi.

“SAHİBİNE GEL DEMEK GİBİ”

Şahin, “Öncelikle bu sofranın gerçek sahibi Meral Hanım’dır diyelim. Neticede Millet İttifakı’nın kurucusudur. Onun için sofranın sahibine hoşgeldiniz demekle olmaz.” ev.”

“BUGÜN DE YANIMIZDA OLMANIZI İSTİYORUZ”

Şahin açıklamasına şöyle devam etti; “Perşembe günü bu görüşmenin bitmediğini, virgül konulduğunu, prestijleriyle buna son vereceklerine dair açıklama yaptıklarını kamuoyu ile paylaştık. Dolayısıyla gerçek sahibini görmek isteriz.” Bu işlerin altına imza atan rezidans başkanı Akşener Bey’in bugün orada olması. Bunun için herhangi bir davete gerek yok. Umarım hep birlikte noktayı koyarlar.”

haberposof.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu