Haber

Tekirdağ’dan biraz kısa

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, ilçede devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Yüksel, Çınarlı ve Çiftlikönü mahallelerindeki meydan ve çevre düzenleme çalışmaları öncesi inceleme ve tespitlerde bulunarak, yapılacak çalışmalarla ilgili yetkiliden bilgi aldı.

Açıklamada ifadelerine yer verilen Yüksel, kısa süre içerisinde çalışmalara başlayacaklarını belirtti.

Vatandaşlara modern ve konforlu hizmet alanları sunmanın gayreti içinde olduklarını belirten Yüksel, “İlçemizde çok güzel projelere imza atıyoruz. Ziyaretimiz sırasında cadde, meydan ve çevre düzenleme çalışmaları öncesi mahallelerde incelemeler ve tespitler yaptık. Her iki mahallemizde de hemşehrilerimizle sohbet etme fırsatı bulduk.Projelerimizi kısa sürede tamamladık.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi yol yapım işi

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi yol yapım çalışmalarını sürdürüyor.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Süleymanpaşa ilçesine bağlı Naip ve Yazır Mahalleleri ile Malkara Otoyolu güzergâhında yol yapım çalışmaları Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından tamamlanarak yola 750 ton asfalt serme çalışması yapıldı. 7 bin 700 metre uzunluğunda ve 7 metre genişliğinde.

Açıklamada ifadelerine yer verilen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, çalışmaları kısa sürede tamamladıklarını ifade etti.

Yol yapım çalışmalarına devam edeceklerini belirten Albayrak, “İlimizde ulaşım kalitesini artırmak ve yol ağını genişletmek amacıyla yol yapım, onarım ve bakım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyoruz. Çalışmalarımızı tamamladık.” Kısa sürede yol yapım çalışmalarımız devam edecek.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu