Haber

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, muhtarların talep ve önerilerini dinledi.

Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, muhtarların talep ve önerilerini dinledi.

Samsun Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, muhtarlarla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinledi. Sezai Karakoç Canik Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda Önder İbrahim Sandıkçı, muhtarlarla uzun süre sohbet ederek onlarla yakından ilgilenerek ilçede planlanan ve planlanan faaliyetler hakkında istişarelerde bulundu. Başkan İbrahim Sandıkçı, Canik’te her alanda çalışmaların sürdüğünü, her fırsatta muhtarlarla bir araya gelerek talep ve önerilerini dinlediklerini ifade etti.

İstek ve önerileri dinledi

İlçedeki muhtarlarla her fırsatta bir araya geldiklerini belirten Başkan İbrahim Sandıkçı, Canik’te tüm alanlarda yürütülen çalışmaların büyük bir titizlikle devam ettiğini kaydetti. Lider İbrahim Sandıkçı, “İlçemizin dört bir yanında büyük bir titizlikle çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Muhtar kardeşlerimizle her fırsatta ortaya çıkıyor, onların talep ve tekliflerini dinliyoruz. Muhtarlarımızla ilçemize en kaliteli hizmetleri vermek için her zaman istişare ediyoruz. İlçemizi daha da güzelleştirmek için birlik ve beraberlik içinde çalışmaya devam ediyoruz. Görevlerini özveriyle sürdüren tüm muhtarlarımıza teşekkür ediyorum.”

İbrahim Sandıkçı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıya YEDAŞ Genel Müdürü Yunus Emre Bilgi, YEDAŞ Dağıtım Müdürü Ümit Yaşar Kışla, YEDAŞ Koordinatörleri, YEDAŞ Samsun Bölge Müdürü Emin Uğur Asan, Canik Muhtarlar Derneği Lideri Ahmet Genç ve muhtarlar katıldı. – SAMSUN

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu