Haber

Antalyaspor’un mavi forması çevre ve deniz kirliliğine dikkat çekiyor

– Antalyaspor’un mavi forması çevre ve deniz kirliliğine dikkat çekiyor

ANTALYA – Fraport TAV Antalyaspor’un 2023-2024 futbol sezonunda ligde ve Türkiye Kupası’nda giyeceği deniz ve çevre kirliliğine dikkat çeken mavi formalar kamuoyunun beğenisine sunuldu.

FTA Antalyaspor’un 2023-2024 futbol döneminde ligde ve Türkiye Kupası’nda giyeceği formaların tanıtımları devam ediyor. Orman yangınlarında kurban kesen orman personeline adanan beyaz formanın ardından önceki gün sokak hayvanlarına adanan kırmızı forma tanıtıldı. Son olarak deniz ve çevre kirliliğine dikkat çeken mavi mayolar halkın beğenisine sunuldu. Bu dönemde 4 farklı tasarımla futbolseverlerin beğenisine sunulan formalar, sosyal sorumluluk ve farkındalık anlamlarıyla hazırlandı.

Kirliliğe karşı Akdeniz mavisi

Kollarında dalga desenli ve kırmızı-beyaz çizgili alternatif mavi form, çevre kirliliğinin yanı sıra denizlerimizdeki kirliliğe de dikkat çekiyor. Yaptığı deniz kirliliği belgeseli birçok ülkede ve belgesel kanallarında gösterilen ve uluslararası ödüller alan yönetmen Alican Abacı’nın rol aldığı film, Konyaaltı sahilinde çekildi. Denizlerdeki kirliliğin gösterilmesiyle başlayan sinema, “Kirletmeyelim, yok sayalım” vurgusuyla sona eriyor. Formanın sol alt köşesine dalga emojisi eklendi. Gömlek promosyonları klasik çubuklu forma ile son bulacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu